List do Św. Mikołaja

wpis w: Mikołajki | 0

Magiczny czas dla małych i dużych

Każdego roku nadchodzi czas magii i dziecięcej radości. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, zima. Pierwsze w kolejności jest spotkanie ze Świętym Mikołajem. Aczkolwiek, zanim do niego dojdzie Święty lub rodzice muszą się dowiedzieć o czym marzą Dzieciaki w swoich serduszkach. Idealnym pretekstem do rozmowy o marzeniach lub zebrania garści pomysłów na prezenty mikołajkowe czy pod choinkę jest napisanie listu do św. Mikołaja.

List do Mikołaja

Pisanie listu można zamienić we wspaniałą zabawę! Wystarczy kartka i długopis 🙂 Oczywiście, mile widziane są dodatkowe atrakcje - kakao, ciasteczka i uśmiech. Gdy Dzieciaki są jeszcze małe ich fantazja nie zna granic, ale też potrzebują naszej pomocy żeby przelać swoje myśli na papier. W tym roku przygotowałam wzory Listu do Mikołaja dla dziewczynek i chłopców. Mam nadzieję, że wszystkie marzenia, te dziecięce i te dorosłe zostaną spełnione. Jeśli nie przyniesie ich Mikołaj, to sami je sobie wypracujemy 🙂

Moje Maluchy już swoje Listy napisały, a Św. Mikołaj zabrał je poprzedniej nocy! Magia 🙂

list do sw mikołaja
kolorowy list do mikołaja

List do Mikołaja - do druku

Przygotowane listy do Mikołaja zamieszczam dla Was tutaj, do druku w różnych wersjach, w zależności od potrzeb. Drukujcie, wypełniajcie i przekazujcie Św. Mikołajowi!

List do Mikołaja w wersji dla dziewczynki 🙂

tutaj 🙂

list do mikołaja dla dziewczynki do druku

List do Mikołaja w wersji dla chłopca 🙂

tutaj 🙂

list do mikołaja do druku

List do Mikołaja w wersji do własnej interpretacji 🙂

tutaj 🙂

list do sw mikołaja wydruk

Udanej zabawy i spotkania ze Św. Mikołajem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *