No to CZEŚĆ!

Mam na imię Gabriela i od 6 lat tworzę z Wami i dla Was zaproszenia i dekoracje.

Swoja przygodę zaczynałam, jak dużo osób, od dekoracji na własnym ślubie, a później doskonaliłam umiejętności na przyjęciach dziecięcych 🙂

 

Od 9 lat jestem mamą. Janek, Laura i Nikodem to moja największa miłość, inspiracja i wyzwanie. Gdy nie ma mnie tutaj, jestem z tą ekipą!

W wolnych chwilach kocham czytać książki, oglądać seriale i delektować się czekoladą. Jestem typową jesieniarą - koc, herbatka i książka to cała ja!

 

Uwielbiam przyjęcia i wszystko, co z nimi związane - od zaproszeń, przez topperki i dekoracje papierowe, girlandy balonowe i kwiaty, prezenciki dla gości po pyszne przekąski i dobrą muzykę. To detale i personalizacja - oprócz ludzi - sprawiają, że przyjęcie staje się niezapomniane.

Świętuje się zazwyczaj wielkie uroczystości takie jak ślub czy chrzest, ale według mnie warto doceniać także te mniejsze zwycięstwa i radości. Tort z okazji awansu, przyjęcie na Dzień Dziecka czy ognisko pod gołym niebem na powtanie lata albo jesieni! Cieszmy się życiem, takim, jakie jest na danym etapie! 🙂

Miło mi współpracować z Wami i stawać się częścią Waszych uroczystości. Działam z dużą dawką humoru, zaangażowania, pasji i pozytywnej energii.

Blog i pracownia mają pomóc Wam planować i tworzyć niezwykłe przyjęcia z duszą, które zapadną w pamięć i które z przyjemnością będziecie powtarzać. Znajdziecie tu porady, inspiracje i różne produkty. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i wspólnie poszukamy rozwiązania.

 

Zapraszam do tworzenia ze mną Waszej przygody!

Innymi słowy – no to PRZYJĘCIE!!

Celebrujmy razem ważne chwile!

Gabriela

Zapraszam do KONTAKTU!

Po inspiracje zajrzyjcie w zakładki ŚLUB, URODZINY, UROCZYSTOŚCI lub BLOG.