Wyjątkowa okazja potrzebuje niepowtarzalnej oprawy. Życzenia zapadające w pamięć można przekazać w nietuzinkowej formie. Prezentujemy pamiątki z okazji ślubu, urodzin, Chrztu Świętego, Komunii Świętej lub z podziękowaniami dla bliskich.


 

1. Pudełeczka - exploding box

Exploding box, czyli rozkładane pudełeczko z życzeniami na ślub, urodziny, chrzest św. itd. Wykonane z papieru satynowego 300 g o wymiarach 9 cm na 9 cm, po rozłożeniu 27 cm na 27 cm, przyozdobione wstążką.

Pudełeczka są dostępne w przedstawionej kolorystyce, widocznej na zdjęciach lub wykonane w indywidualnie wybranych odcieniach i wzorach. Istnieje możliwość dodania personalizowanych elementów, zdjęcia oraz własnych tekstów na życzenie klienta.

Cena podstawowa: 40 zł

2. Kartki z życzeniami

Kartka harmonijka z życzeniami na ślub, urodziny, chrzest św. itd. Składa się z 3 personalizowanych kart, przyozdobionych kwiatowym wzorem, wstążką oraz życzeniami.

Kartki są dostępne w przedstawionej kolorystyce, widocznej na zdjęciach lub wykonane w indywidualnie wybranych odcieniach i wzorach. Istnieje możliwość dodania personalizowanych elementów, zdjęcia oraz własnych tekstów na życzenie klienta.

Cena: 20 zł